23 Ağustos 2014 Cumartesi

Bu kadar oldu mu?

Çooook uzun zamandır yazmıyorum. Eskiden yazmasam da uğrar kim ne yazmış diye bakar, yazamadığım için diğerlerini yazılarına bakarken de utanırdım hafiften. Uzun zamandır sayfama girmiyorum bile, kimseyi okumuyorum, ancak facebook'ta falan görürsem bakıyorum. Bakmaya bakmaya eksikliğini de hissetmez oldum açıkçası. Durum vahim yani. Açıkçası geçen Haziran'dan beri pek yazma isteği kalmadı ama blogumun amacı ileride çocuklarıma onlar büyürken yaşadıklarımızı aktarmak değil miydi bir nevi? O zaman silkinip yavaş yavaş bloga ve yazmaya tekrar alışmaya çalışmalı.

İşler ne de olsa hiç bitmiyor ama hayat da beklemiyor kimseyi, devam ediyor. Mesela çocuklarım yakında 4 yaşında olacaklar ve nihayet kreşe başlıyorlar, hayatımızda yeni bir dönem başlayacak ama ben eski dönemle helalleşemedim bile daha.

Yavaş yavaş geliyorum anlayacağınız :)

6 yorum:

Coşkunlu Figen dedi ki...

hoş geldiniz öyleyse bende yeni anne olarak daha bi sıkı takipte olacağım tecrübeli anne olarak sizi sevgiler..

ferulago dedi ki...

siz de hoşgeldiniz :)

pelin arin dedi ki...

e gel hadi artık :) bebeleri öperim! :)

Sevilay dedi ki...

Selamlar,
pek yorum bırakmasam da hala bişeyler yazdınız mı diye bakarım arada. Yazmanıza sevindim. Bu arada dün oğlumun anaokulunun kayıt listelerine bakarken iki isim tanıdık geldi, yıllar önce okumuştum çocuklarınızın isimlerini ama aklımda kalmış, değişik isimler olunca tabi, a bunlar ferulagonun ikizleri olmalı dedim. Benim ki 4 yaş grubunda, dilerim memnun kalırız okuldan

ferulago dedi ki...

Sevilay; biz 2 gun gittik sonra da kizim hastalandi, ertesi gun de ogluma gecti. Bir daha gidemedik. Bina icleri serindi, herhalde o arada usuttuler. Umarim oglunuz iyidir :)

ferulago dedi ki...

pelin; atlamışım yorumu kusuruma bakma. Geliyorum ama o kadar yavaş ki... :(