29 Ekim 2012 Pazartesi

İyi bayramlar ve bayram gibi günler

Kurban Bayramını geçirdik, bugün ise en büyük milli bayramımız, Cumhuriyet Bayramı, hepimize kutlu olsun. Bu ara bize her gün bayram gibiydi çünkü bebeklerimle birlikteydik sürekli. 1 hafta boyunca anne ie baba attaya mama almaya gitmedi, çocuklar nasıl mtlu oldu anlatamam. Aile büyükleri, akrabalar da etrafta olunca nasıl şımaracaklarını şaşırdılar. Bebeklerim diyorum ama artık küçük birer çocuk oldular, oluyorlar. 9 Kasım minik meleklerimin yaşgünü, 2. yaşlarını kutlayacağız. Parti hazırlıklarına başladık kocamla. Yine aile arasında, yakın akrabalarla birlikte kutlayacağız. Birkaç arkadaşımızı da çağıralım istiyoruz aslında ama sanki insanlara "hediye alın da gelin" demek gibi olacağı için çekiniyoruz açıkçası.

Parti malzemelerimizi e-bebek ve partidunyasi.com'dan sipariş verdik. e-bebek'e özellikle bayılıyorum çünkü ne alırsanız alın en geç ertesi gün kargoya veriyorlar. Dün akşam verdik siparişimizi, bu sabah kargoya verildi bilgisi geldi :)

Partidunyasi.com'dan geçen sene de alışveriş yapmıştık. 1 yaş daha özel bir kutlama olduğu için daha çok aksesuar vs. var, 2-3 yaş için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim maalesef ama yine de alacak bir sürü şey bulduk.

Geçen seneki parti resimlerini yayınlamadım daha, çok tembelim. Ama size söz, bu seneki parti başlamadan geçen senekileri de koyacağım ki karşılaştırma olsun. Ya da ikisini birlikte koyayım, daha güzel olur.

Yine spagetti balonlardan aldım yavrularıma. Geçen sene minik köpekler yapmıştım balonlardan ama onlar pek farketmemişti, bu sene ne  de güzel oynarlar kimbilir. Hemen internetten araştırayım, nasıl yapıldığını unuttum çünkü :)

Pastalar için bonnyfood.com'dan minik keklerin olduğu bir doğum günü pastası almıştık, bir de üzerinde bebeklerimin olduğu bir yaş pasta yaptırmıştık, bu sene de herhalde benzer birşey yapacağız. 

Kargolar gelse de malzemeleri açıp baksak, çok heyecanlıyım. 

3 yorum:

şirin dedi ki...

Nice mutlu yillara benimde bu 9 kasimda oglum olacak insallah

özii dedi ki...

Mutlu bayramlar ..
şimdiden bebelerin doğum gününü kutlarım . Öpücükler..

ferulago dedi ki...

şirin, ne mutlu size, tarihte değişiklik oldu mu acaba merak ettim şimdi

öziiğicim, sağol canım