27 Ağustos 2013 Salı

Biraz değişiklik

Selamlar sevgiler. Yine geliyorum dedim ama gelemedim, ama çok yakında cidden buradayım.

Biraz değişiklik iyi gelecek bana da bloguma da diyerek bugün gidip saçlarıma gölge attırdım. En son 7 yıl önce yaptırmıştım, saçım zaten açık kumral, gölgenin rengi iyice açılmıştı, saç uzayınca dipleri kötü görünüyor bir daha yaptırayım demiştim birkaç ay sonra da iyice sarışın olmuştum. Sonra dayanamayıp kendi rengimin azıcık koyusuna boyatıp kurtulmuştum sarışınlıktan. Yedi yıl sonra bir kez daha ama daha seyrek ve daha az belirgin bir gölgeyle karşınızdayım. (Bir foto koysam iyi olacak anlaşılan bir ara). Fakülteden ilk gören arkadaşım saçlarında birşey var ama ne olduğu anlaşılmıyor, çok güzel olmuşsun dedi. Eehehehe işte benim istediğim de aynen buydu. Yıkayınca açılır dedi gerçi kuaförüm, bakalım beni pişman edecek mi. 10 yılda bir perma, 7 yılda bir gölge yaptıran biri olarak yandaki koltukta geçen hafta yaptırdığı röfle pek anlaşılmıyor diye tekrar yaptırıp, kalan yerleri de daha koyuya boyatan 70'lik teyzeyi görünce utanayım mı yoksa saçlarımda hala tek tük beyaz var, boyaya gerek duymuyorum diye gururlanayım mı şaşırdım vallahi.

Değişikliğe blogla devam etmeye karar verdim. Şablonu bir değiştireyim, yavrularımın yeni bir fotosunu ekleyeyim. Çok yakında yapayım bunları :)

1 yorum:

deniz dedi ki...

Benimde bu ara oyle bir degisiklik yapasum var. Ama kuafor yok bildigim ve pisman olmaktan korkuyorum. Senin saclari bir goreydim. Alir fotografini bundan yap derdik belki Feruuu!